Jak możesz pomóc?

Jak możesz pomóc?

Chcąc udostępnić elitarne dyscypliny sportu dzieciom i stworzyć dogodne warunki do uprawiania sportu wyczynowego zawodnikom utalentowanym, w młodym i dojrzałym wieku, musimy liczyć na wsparcie finansowe fundatorów, darczyńców czy sponsorów.

1.         Najprościej możesz nam pomóc dokonując darowizny na nasz numer konta, wpisując po prostu w tytule przelewu: darowizna.

Nr rachunku Pekao SA 13124039301111001042986437

Te środki zostaną zagospodarowane przez Zarząd Klubu na następujące potrzeby:

budowa siedziby – jest naszym marzeniem aby posiadany przez nas na marinie teren wzbogacić o kontenerowy, modułowy obiekt, umożliwiający pracę z dziećmi niezależnie od kaprysów aury, bezpośrednio na miejscu, bez posiłkowania się innymi obiektami. Mamy gotowy projekt i sukcesywnie będziemy przeznaczać środki na jego realizację. Jeśli chcesz pomóc nam w realizacji tego zadania, to przy tytule darowizny można wskazać przeznaczenie środków na budowę siedziby. Zapraszamy do oglądania – zdjęcia projektu  WYKONANE

zakup motorówki typu Rib – 2 pontonów z silnikiem, które pozwolą na obsługę z wody i zapewnią bezpieczeństwo naszych podopiecznych z sekcji i nie tylko. Klub Sportowy Dobra Marina uczy młodzież, która przygotowana jest do zdobywania punktów i medali, jednak aby zakwalifikować się do bardziej prestiżowych zawodów, niezbędny jest specjalistyczny sprzęt   WYKONANE

2. Klub pośrednicząc w sprzedaży różnego czasami też podarowanego nam sprzętu pozyskuje środki finansowe.

Aktualnie możesz wspomóc klub kupując:

– deskę windsurfingową typu Bic Techno

– żagel z pędnikiem do deski typu Bic Techno

– koszulki i gadżety Klubu Sportowego DOBRA MARINA

Zobacz !

– może szukasz czegoś podobnego i jednocześnie możesz nam pomóc.:-)

3. Sponsoring – DLACZEGO WARTO SPONSOROWAĆ ŻEGLARSTWO?

Żeglarstwo jest jedną z najbardziej elitarnych dziedzin sportu. Jest to dyscyplina sportowa ciesząca się dużym zainteresowaniem opinii publicznej, bardzo widowiskowa, chętnie oglądana zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Jest to sport, który gwarantuje zainteresowanie mediów. Budowanie i utrwalanie wizerunku firmy poprzez udział w imprezach żeglarskich cieszy się szczególnym uznaniem. Regaty żeglarskie są imprezami cyklicznymi, sponsorzy przez długi okres będą z nimi kojarzeni. Zawody żeglarskie dostarczają wiele niekonwencjonalnych możliwości reklamowych oraz prowadzenia kampanii promocyjnych.

Korzyści ze współpracy potencjalny partner będzie czerpał z działań promocyjnych i komunikacyjnych w obszarze marketingu i promocji. Z reguły podstawową korzyścią płynącą ze współpracy w obszarze marketingu sportowego jest podnoszenie świadomości swojej marki poprzez ekspozycję nazwy i logo.

Wartością kolejną jest „transfuzja” cech wizerunkowych klubu i młodych sportowców do marki Partnera. Firmy inwestujące w sporty wodne wybierają prestiż i pozytywne skojarzenia z zasadą Fair Play.

Zapraszamy do chętnych do kontaktu pod tel. (tel Magda).

4. Zostań członkiem Stowarzyszenia – możesz zostać członkiem naszego stowarzyszenia, mając dwóch członków wprowadzających. Prosimy tylko o przemyślenie takiej decyzji ponieważ będziemy prosili o regularne opłacanie składki (10 zł na kwartał/ 40 zł rocznie) i wpisowego – wysokość jednorazowej rocznej składki.

Mamy nadzieję, że nieustannie z dumą będziesz mógł powiedzieć , że należysz do naszego grona. – link do statut, deklaracja członkowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.