Wyniki końcowe NSOR

W ostatni weekend (02-03.04.2016 r.), na wodach jez. Dąbie odbyły się pierwsze regaty z cyklu GRAND PRIX Pomorza Zachodniego – Nieoficjalne Regaty Otwarcia Sezonu o Puchar MARINA’CLUB Na starcie stanęło 42 zawodników z Polski. W Optimiście zawodnicy ścigali się indywidualnie oraz klubowo. Pogoda nas rozpieściła do granic możliwości – mieliśmy i słońce i wiatr, zaś po wyścigach mnóstwo atrakcji z magikiem i animatorami zabaw + na sam koniec pierwszego dnia… znowu ścianka, squash i badminton. 
Zwycięskim klubem na pierwszych regatach cyklu był UKS Barnim Goleniów.
Więcej zdjęć na naszym funpage’u fb.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za udział. Zaś 28-29.05.2016 r., tydzień przed eliminacjami do MŚ i ME w Dziwnowie drugie regaty cyklu GP PZ – Trzecie Szczecińskie Ogólnopolskie Regaty o puchar PARTNER-SHIP, na które już teraz zapraszamy!
A tutaj krótka informacja od Marty Bielinowicz – sędziny regat:
Podsumowując pierwsze w tym sezonie regaty organizowanie przez Klub Sportowy Dobra Marina, jako Sędzia Regat mogę stwierdzić, że organizacja była na bardzo wysokim poziomie. Wpływ na to z pewnością ma wciąż powiększająca się liczba osób jakie są zaangażowane w te zawody i które starają się by z roku na rok były coraz bardziej atrakcyjne. Organizator umożliwił zawodnikom sportową rywalizację i sprawdzenie swoich umiejętności żeglarskich na wodzie, a także zapewnił wiele atrakcji na lądzie po wyścigach. A to wszystko odbyło się jak zawsze podczas pięknej, słonecznej pogody i w bardzo przyjaznej atmosferze.

Poniżej przedstawiamy wyniki NIEOFICJALNYCH REGAT OTWARCIA SEZONU o puchar MARINA’CLUB:

GRAND PRIX – WYNIKI I ETAP

wyniki końcowe – klubowo 🙂

 

DSCN0786 DSCN0808 DSCN0811 DSCN0818 DSCN0821 NROS NROS1 NROS3 NROS4