na górę

Blog

Dobre Półkolonie 2017

Dobra nowina – Dobre Półkolonie 2017 się odbędą!

Poniżej plakat ze wszelkimi informacjami.

 

Zapraszamy wszystkie chętne DZIECI na Dobre Półkolonie 2017!
Nasze półkolonie skierowane są dla dzieci w wieku 6-15 lat…

Aby zgłosić dzieci prosimy wysłać e-mail’a na adres podany na plakacie – z imieniem i nazwiskiem dziecka + tel. kontaktowy do prawnego opiekuna, z którym będziemy mogli się kontaktować w związku z półkolonią.

AHOJ!

Dodatkowo do informacji o półkoloniach, chcemy dodać, iż w ostatni tydzień czerwca (zaraz po zakończeniu roku szkolnego) również będą zorganizowane zajęcia, ale nie w formie półkolonii tylko jako zajęcia stricte żeglarskie – cały czas na wodzie (z przerwą na obiad). Koszt takiego turnusu, to 350 PLN. Oczywiście dla Państwa (którzy brali już udział w naszych zajęciach) rabat 50 PLN, tak jak przy półkoloniach.

No i na koniec serdecznie zapraszamy na kolonię wyjazdową do Charzykowego/k. Chojnic – jak co roku. Czeka Nas świetna zabawa w urokliwym, typowo wakacyjnym miejscu niedaleko Borów Tucholskich. Ilość miejsc ograniczona – max. 25 podopiecznych. Termin: 19-27 sierpień. Koszt: 1500 PLN – zawiera transport, wyżywienie, noclegi, sprzęt asekuracyjny, sprzęt do zabaw, ubezpieczenie, opiekę instruktorów. Jest to obóz rekreacyjno-sportowy, tzn dzieci mają dużo zajęć sportowych, ale bez budzenia się o 7:00 😉

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to zadzwoń do nas lub zajrzyj na nasz profil na Facebooku

+48 603 865 686
biuro@dobramarina.eu
Follow Us:
Nasz profil na FB