na górę

Informacje o naszym klubie

Żeglarstwo, to sport dla odważnych odkrywców. Może być uprawiany jedynie tam, gdzie jest woda. Szczecin to piękne miasto w 1/3 powierzchni wypełniony właśnie wodą. Województwo Zachodniopomorskie, to rejon, którego naturalne walory zachwycają nawet najbardziej wymagających podróżników.
I w tak oto pięknych okolicznościach przyrody, powstał Klub Sportowy DOBRA MARINA. Założony w 2011 r.  przez ludzi pełnych pasji do sportów wodnych. KSDM stał się ikoną dobrej organizacji, ogromnej cierpliwości, ciężkiej pracy i efektywnego współdziałania.
Po 10 latach funkcjonowania możemy stwierdzić, że jesteśmy dla każdego, choć głównie dla Dzieci i Młodzieży. Jesteśmy, aby pomagać wychowywać i zarażać zwłaszcza radością, a także jednym z tych ekologicznych sportów – żeglarstwem.
10 lat to wystarczający czas na stworzenie stabilnych i rozpoznawalnych fundamentów. To właśnie dzięki nim stoimy twardo na ziemi. Jeżeli poszukujesz czego fajnego, nowego, oryginalnego, to specjalnie dla Ciebie poszerzyliśmy zakres naszych działań na ten rok, rok jubileuszowy 10 lecia istnienia Klubu Sportowego DOBRA MARINA.
W 2021 przygotowaliśmy cykl regat

Nasi Trenerzy

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to zadzwoń do nas lub zajrzyj na nasz profil na Facebooku

+48 603 865 686
biuro@dobramarina.eu
Follow Us:
Nasz profil na FB