na górę

Informacje o naszym klubie

Żeglarstwo, to sport dla odważnych odkrywców. Może być uprawiany jedynie tam, gdzie jest woda. Szczecin to piękne miasto w 1/3 powierzchni wypełniony właśnie wodą. Województwo Zachodniopomorskie, to rejon, którego naturalne walory zachwycają nawet najbardziej wymagających podróżników.
I w tak oto pięknych okolicznościach przyrody, powstał Klub Sportowy DOBRA MARINA. Założony w 2011 r.  przez ludzi pełnych pasji do sportów wodnych. KSDM stał się ikoną dobrej organizacji, ogromnej cierpliwości, ciężkiej pracy i efektywnego współdziałania.
Po 10 latach funkcjonowania możemy stwierdzić, że jesteśmy dla każdego, choć głównie dla Dzieci i Młodzieży. Jesteśmy, aby pomagać wychowywać i zarażać zwłaszcza radością, a także jednym z tych ekologicznych sportów – żeglarstwem.
10 lat działania Klubu Sportowego DOBRA MARINA, to nieustanna organizacja zajęć, regat, półkolonii, okazyjnych imprez, wyjazdów na kolonie, obozy, zgrupowania, regaty. To ciągłe zabieganie o najwyższe standardy szkolenia, treningu, ale i kultury. Staramy się pomóc Dzieciom i Ich Rodzicom w ukształtowaniu najlepszych ich ludzkich, postaw które będą cieszyły społeczeństwo.
Od zawsze w Klubie Sportowym DOBRA MARINA, jak sama nazwa wskazuje miało dziać się DOBRZE, bez patrzenia na innych, bez politycznych preferencji. I tak oto staliśmy się alternatywą dla Klubów znacznie dłużej działających, bardziej medialnych lub lepiej finansowanych. Staliśmy się alternatywą, bo Naszą ideą jest DOBRO i UŚMIECH Dzieci!
W ten oto sposób 10 lat Klubu Sportowego DOBRA MARINA staje się kolejnym pretekstem do jeszcze większej mobilizacji. A to wszystko dla Dzieci!
W roku jubileuszowym mamy w planach:
Dni Otwarte i Dzień Dziecka,
– organizację cyklu regat Grand Prix POMORZA ZACHODNIEGO,
– Dobre Półkolonie (turnusy od poniedziałku do piątku, przez 2 miesiące wakacji),
– Dobra Kolonia Letnia,
– Zajęcia sekcji żeglarskich: OPP początkującej, OPP średniozaawansowanej, OPP regatowej i 420, a także SUPowej (SUPer sekcji)
– zapewniamy również zajęcia ogólnorozwojowe w tzw. sezonie martwym (jesień-zima),
– wyjazdy na zgrupowania do ciepłych krajów w trakcie zimy.
Podsumowując powyższe jednym zdaniem: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!
Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do poczucia DOBREGO klimatu żeglarsko-wodnego! Jeżeli zaś chcielibyście pomóc Nam w powyższych działaniach i dalszym funkcjonowaniu KS Dobra Marina, to serdecznie zapraszamy do kontaktu!
W 2021 przygotowaliśmy cykl regat

Nasi Trenerzy

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to zadzwoń do nas lub zajrzyj na nasz profil na Facebooku

+48 603 865 686
biuro@dobramarina.eu
Follow Us:
Nasz profil na FB