na górę

Informacje o naszym klubie

Żeglarstwo, to sport dla odważnych odkrywców. Może być uprawiany jedynie tam, gdzie jest woda. Szczecin to piękne miasto w 1/3 powierzchni wypełniony właśnie wodą. Województwo Zachodniopomorskie, to rejon, którego naturalne walory zachwycają nawet najbardziej wymagających podróżników.
I w tak oto pięknych okolicznościach przyrody powstał Klub Sportowy DOBRA MARINA. Założony w 2011 r.  przez ludzi pełnych pasji do sportów wodnych. KSDM stał się ikoną dobrej organizacji, ogromnej cierpliwości, ciężkiej pracy i efektywnego współdziałania.
Po ponad 10 latach funkcjonowania możemy stwierdzić, że jesteśmy dla każdego, choć głównie dla Dzieci i Młodzieży. Jesteśmy, aby pomagać wychowywać i zarażać zwłaszcza radością, a także jednym z tych ekologicznych sportów – żeglarstwem.
Ponad 10 lat działania Klubu Sportowego DOBRA MARINA, to nieustanna organizacja zajęć, regat, półkolonii, okazyjnych imprez, wyjazdów na kolonie, obozy, zgrupowania, regaty. To ciągłe zabieganie o najwyższe standardy szkolenia, treningu, ale i kultury. Staramy się pomóc Dzieciom i Ich Rodzicom w ukształtowaniu najlepszych ich ludzkich postaw, które będą cieszyły społeczeństwo.
Od zawsze w Klubie Sportowym DOBRA MARINA, jak sama nazwa wskazuje, miało dziać się DOBRZE, bez patrzenia na innych, bez politycznych preferencji. Tak oto staliśmy się alternatywą dla klubów znacznie dłużej działających, bardziej medialnych lub lepiej finansowanych. Staliśmy się alternatywą, bo Naszą ideą jest DOBRO i UŚMIECH Dzieci!
Co roku organizujemy:
– Dni Otwarte i Dzień Dziecka,
– cykl regat Grand Prix POMORZA ZACHODNIEGO,
– Dobre Półkolonie (turnusy od poniedziałku do piątku, przez 2 miesiące wakacji),
– Dobra Kolonia Letnia,
– zajęcia sekcji żeglarskich: OPP początkującej, OPP średniozaawansowanej, OPP regatowej i 420
– zapewniamy również zajęcia ogólnorozwojowe w tzw. sezonie martwym (jesień-zima),
– wyjazdy na zgrupowania do ciepłych krajów w trakcie zimy.
Podsumowując powyższe jednym zdaniem: DZIEJE SIĘ!
Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do poczucia DOBREGO klimatu żeglarsko-wodnego! Jeżeli zaś chcielibyście pomóc Nam w powyższych działaniach i dalszym funkcjonowaniu KS Dobra Marina, to serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Nasi Trenerzy

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to zadzwoń do nas lub zajrzyj na nasz profil na Facebooku

+48 603 865 686
biuro@dobramarina.eu
Follow Us:
Nasz profil na FB